PRO-MONT Krzysztof Piekarski Producent Konstrukcji Stalowych

PRO-MONT Krzysztof Piekarski
Producent Konstrukcji Stalowych Oborniki Poznań Wielkopolska

Firma PRO-MONT, funkcjonuje od ponad 25 lat na rynku i stale się rozwija. Naszym głównym profilem działalności jest projektowanie, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych. Zajmujemy się także budową hal i pawilonów handlowych. W naszej ofercie między innymi konstrukcje stalowe, konstrukcje metalowe, w tym np. hale stalowe, hale magazynowe, kontenery , itp. Specjalizujemy się także w montażu lekkiej obudowy płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej hal przemysłowo - produkcyjnych, pawilonów handlowych i usługowych, mroźni, chłodni, przechowalni, ubojni, mleczarni oraz przetwórni, itp.

Wszystkie nasze obiekty spełniają warunki sanitarne i przeciw-pożarowe, a zastosowane materiały posiadają atesty i aprobaty wydane przez ITB, są tym samym dopuszczone do stosowania w budownictwie zgodnie z obowiązującymi przepisami i Prawem Budowlanym. Dysponujemy samochodami do przewozu konstrukcji i płyt warstwowych, dźwigami samochodowymi o udźwigu do 28 ton i wysięgu 26 metrów oraz samochodami dostawczymi. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, który pozwala nam prefabrykować konstrukcję stalową oraz wykonywać elementy stosowane przy montażu obiektów.

Jesteśmy również, znanym i cenionym na rynku, producentem okien stalowych przemysłowych, oferując m.in.okna stalowe do magazynów, okna stalowe do hal. Wykonujemy okna stalowe przemysłowe typu Metalplast. Jest to kontynuacja produkcji, którą rozpoczął Metalplast Oborniki w latach siedemdziesiątych. W roku 2014 Metalplast Sp. z o.o. zakończył produkcję tych okien, a firma PRO-MONT przejęła tą produkcję w całości. Ponadto w ofercie także barierki przemysłowe, odboje do magazynów, balustrady do schodów, balustrady przemysłowe, barierki drogowe, słupki parkingowe.

Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne, nowoczesny park maszynowy i hala produkcyjna. Do dyspozycji mamy hale produkcyjne w Obornikach o powierzchni 1080 m2 wraz z dużym zapleczem socjalno-magazynowym (w trakcie budowy nowa hala 1200 m2). Dynamiczny rozwój naszej firmy zawdzięczamy naszemu uporowi i ciężkiej pracy. Stale stawiamy na rozwój, inwestujemy w sprzęt i udoskonalamy nasze usługi. Siedziba naszej firmy mieści się w Obornikach, woj.wielkopolskie, natomiast naszą ofertę kierujemy do klientów z całej Polski.

Serdecznie zapraszamy!

adres

ul. Spokojna 13
64-600 OBORNIKI
wielkopolskie

phone

Zadzwoń do nas!